czwartek, 01 września 2011
WIEEEEELKI DZIEŃ!!

Oj bardzo dawno mnie tu nie było. Smuci mnie brak regularności w tych wpisach, ale wynika z zagonienia. Również z tego, że za nami przepiękne wakacje, spędzone intensywnie i fantastycznie, ale o tym innym razem. Dzisiaj o wielkim dniu moich chłopców :-).

 

1.09.2011r. - obaj moi chłopcy idą do przedszkola!!! W dodatku obaj niejako po raz pierwszy. Adaś pierwszy raz w ogóle, a Fifi pierwszy raz do tego przedszkola, bo w końcu przenieśliśmy go do przedszkola blisko nas.

 

I powiem tak, chłopcy szli bardzo zadowoleni i na ogromnym luzie:

 

Pod przedszkolem chętnie pozowali do zdjęć i dopisywał im dobry humor:

 

I tak to ich zaprowadziłam do odpowiednich sal. I teraz czas na moją część, czyli 4 godziny mega nerwów. Byłam tak spięta, że nie byłam w stanie nic zrobić, w ogóle nie byłam w stanie normalnie funkcjonować, cały czas myślałam co i jak, jak im tam, czy nie płaczą, czy dobrze się bawią, czy nikt ich nie krzywdzi itp. No i tak nadeszła 11.45 (poszli na 8), kiedy to się po nich udałam. I przywitało mnie dwóch mega uśmiechniętych chłopców, którzy wcale nie byli zadowoleni, że to już tyle na dzisiaj :-D! Zdjęcie po wyjściu z przedszkola też jest :-):

 

 

Kurcze - mam nadzieję, że jutro będzie lepiej ze mną i mniej będę to przeżywać... KOCHAM WAS chłopcy OGROMNIE!!

 

Kolejne relacje mam nadzieję wkrótce :-D.