wtorek, 23 czerwca 2009
Tęsknię za wakacjami...

Mimo pogody bywało super... :-)

sobota, 20 czerwca 2009
Wróciliśmy!

Dwa dni wcześniej niż planowaliśmy, bo pogoda beznadziejna, ale same wakacje super. Wykończeni, bogasi o nowe doświadczeni pod tytułem "wariackie wakacje z dwójką małych dzieci", ale zadowoleni. Jak trochę odpocznę to napiszę słów kilka :-).

wtorek, 09 czerwca 2009
I wyruszamy!

Już jutro! Wyruszamy na wakacje! My i dwójka dzieci w naszym malutkim golfie... Rany co to będzie za meksyk. Szczerze powiedziawszy to cały czas mam popłoch w oczach, bo po pierwsze jak chłopaki w podróży, po drugie jak się zmieścimy, po trzecie jak my w podróży! 550 km to nie przelewki na polskich drogach!! Szczególnie z południa na północ ścianą wschodnią... :-(. No nic - mam nadzieję, że dojedziemy cało i zdrowo, wrócimy cało i zdrowo i będziemy się przez najbliższe 2 tyg. świetnie bawić, a za 2 tygodnie pojawi się tu radosna relacja a nie koszmarne marudzenie... PA!

PIF

Nie tak dawno temu udało mi się zapolować na PiFa na jednym z moich ulubionych blogów :-). Ogłaszam więc zabawę i u siebie. Zasady są następujące:

Pay It Forward

Blogowe "Pay it Forward" to zabawa w obdarowywanie się.
Zasady są następujące:
1. Osoba bioraca udzial musi posiadac bloga.
2. Trzy pierwsze osoby , które wpisza sie pod ta wlasnie notka, otrzymaja upominek.
3. Przesylka z upominkiem musi dotrzec do adresata w ciagu 365 dni;).
Trzy "zwycieskie" osoby musza oglosic te sama zabawe u siebie na blogu:).

I kazda z tych trzech osób moze wziac udzial w zabawie tylko 3 razy;)

Jeżeli ktoś ma ochotę na coś zrobionego przeze mnie, proszę wpisać się w komentarzu :-).

czwartek, 04 czerwca 2009
I kolejna karteczka

Tym razem lift z zabawy cardliftu równoległego, edycja Niebiesko_Okiej. Oryginał tej Pani, a konkretnie o TU <--. A moja wersja wygląda tak:


Bardzo mi się przyjemnie nad tym liftem pracowało z uwagi na mocne, energetyczne kolorki! Naprawdę przynajmniej na chwilę podczas mojej trwającej już dwa tygodnie choroby dodało mi sił :-).

 


Motylowe kartki

Ciesząc się swoim nowym wycinakiem Fiskars i korzystając z przypomnienia Mirabeel jak można wykorzystać brokat, stowrzyłam w wolnej chwili dwie motylowe karteczki :-):


środa, 03 czerwca 2009
Wg mapki.

Tym razem kolejny scrap wg mapki ze Scrapmapek. Nie jestem z niego zadowolona. Nie tak to miało wyglądać. Mapka bardzo ciekawa, ale strasznie trudna. Szczególnie jeżeli chodzi o format 20x20 i upchnięcie na nim 3 zdjęć... A jeżeli dodatkowo zdjęć nie ma do wyboru, to trzeba zrobić coś "na siłę". I tak powstał ten scrap. No cóż. Nie zawsze wszystko musi być idealne :-).

Aha - na scrapie wykorzystałam patenty z poprzedniego cardliftu, bo strasznie mi się ten odstający motylek i ptaszek podobają :-).

wtorek, 02 czerwca 2009
Prezent :-)

Ale się miło zaskoczyłam! Wczoraj po powrocie do domku zastałam w skrzynce przesyłkę. Przesyłkę od przesympatycznej osoby. Przesyłkę za to, że zostawiłam komentarz na blogu. Niezwykle mi miło!! Przesyłka zawierała ten oto śliczny notes:

CYNKO - DZIĘKUJE ŚLICZNIE!! Notes stał się już moim scrapowym zapiśnikiem, bo do tej pory nie miałam żadnego :-).